(VIDEO) Vystrčil (ODS) má vyšší popularitu na ulicích než Nagyová (ANO)

Touha třídy patnáctiletých slečen zpestřila závěr jednoho z rozhovorů senátora Vystrčila pro Občasník. Slečny zatoužily po společné fotografii se senátorem Vystrčilem, fotit se šla i poslankyně Decroix. Fotografem byla třídní učitelka.

Patnáctiletým slečnám s občanským průkazem v kapse jde dost těžko nařizovat s kým se smí nebo nesmí fotit. Zvláště, pokud fotografování proběhlo v mezích slušnosti a dobrých mravů.

Žádná ze slečen nebyla nijak přemlouvána nebo přesvědčována, že se “ musí vyfotit“. Všechny slečny se fotografovaly rády s politiky ODS Vysočina a nijak zvlášť netrpěly. Naopak získaly zážitek a milou vzpomínku v podobě společné fotografie.

Společná fotografie patnáctiletých slečen s politiky ODS pak také ukázala míru popularity senátora Vystrčila. Z náhodného setkání na ulici měli radost občané i jejich politik.

Podobná radost ze společných fotografií na památku ale chybí u kandidátky do Senátu Jany Nagyové. Hnutí ANO ukazuje davy voličů, kteří si přišli pro podpis Andreje Babiše. Tahákem hnutí ANO jsou pak modré a červené čepice hojně rozdávané na předvolebních mítincích.

Může jít o obrázek 3 lidem a stojícím lidem

O výsledku druhého kola senátních voleb rozhodne popularita obou kandidátů na venkově. Jihlavě vládne i po místních volbách ODS, voliči podpořili volební program občanských demokratů a snahu postavit hokejovou halu stůj co stůj. Ovšem člověk venkovský má jiné starosti než volič v krajském městě. Používá internet a sociální sítě podstatně méně než obyvatel krajského města.

Druhé kolo je soubojem o popularitu mezi současným senátorem Milošem Vystrčilem a kandidátkou hnutí ANO Janou Nagyovou. Výsledek senátních voleb bezesporu ovlivní i sestavování nového vedení krajského města.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů