Pod Tomancem (Fórum) se houpe křeslo v dozorčí radě Dukly Jihlava

Jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec (Fórum) bude v nejbližší době odvolán z dozorčí rady městské společnosti HC Dukla Jihlava. Na posledním jednání došlo k ostrému názorovému střetu zastupitele Miroslava Tomance s jednatelem hokejového klubu HC Dukla Jihlava Bedřichem Ščerbanem.

Zastupitel Tomanec údajně vyzval jednatele Dukly Bedřicha Ščerbana k „vyvození osobní odpovědnosti“. Konkrétní okolnosti se zaznamenávají do konečné podoby zápisu z jednání dozorčí rady.

Z radnice už ale na zimní stadion dorazily neformální vzkazy, aby „všechno zůstalo tak, jak je“ a nedělaly se žádné ukvapené závěry nebo osobní reakce.

Jedním z připravovaných koaličních kroků je i možné odvolání Miroslava Tomance z dozorčí rady HC Dukla Jihlava. V koalici je na tomto kroku shoda, Tomancovo odvolání je pouze otázkou času.

Vedle koaličního řešení činnosti zastupitele Tomance má dojít i na řešení uvnitř uskupení Fóra Jihlava, vedeného primátorkou Karolínou Koubovou,
může se jednat například o vyloučení zastupitele Tomance ze zastupitelského klubu nebo dokonce i z uskupení Fórum Jihlava. Miroslav Tomanec je jedním ze zakladatelů Fóra Jihlava.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů