VÍME PRVNÍ: Hnutí ANO chystá návštěvu Andreje Babiše na Vysočině

Ve druhém červnovém týdnu by mělo dojít k návštěvě předsedy hnutí ANO Andreje Babiše na Vysočině. „Posílal jsem centrále návrh programu, několikrát se měnil termín návštěvy,“ uvedl krajský manažer hnutí ANO na Vysočině Jaroslav Hedvičák.

Manažer Hedvičák potvrdil administrativní přípravy Babišovy návštěvy na Vysočině.

Andrej Babiš je na Vysočině očekáván se svým obytným vozem, který se stal určitým symbolem jeho turné po republice. „Připravujeme dvoudenní program, náš předseda Babiš nebude přespávat ve voze, ale někde v penzionu. Půjde o setkání s občany spojené s autogramiádou,“ uvedl krajský předseda hnutí ANO Martin Kukla.

Babišovo turné obytným automobilem má podle krajského předsedy Kukly naplánováno více zastávek. V návrhu programu jsou například tyto města a obce: Počátky, Batelov, Jihlava, Horní Cerekev, Chotěboř, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod.

Může jít o obrázek 1 osobě , airplane a venkovnímu

Při poslední návštěvě Andreje Babiše ještě ve funkci předsedy vlády v Jihlavě na něj kromě jeho příznivců čekal i tábor odpůrců s transparenty a kostýmy.

Může jít o obrázek one or more people , stojícím lidem a venkovnímu

Jako víla svobody vystupovala krajská předsedkyně ODS Eva Decroix. Žádný incident mezi příznivci a odpůrci Andreje Babiše policie tehdy nezaznamenala.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů