VÍME PRVNÍ: Policejní vyšetřování pelhřimovského hokeje skončilo

Více než šestiměsíční policejní vyšetřování pelhřimovského hokeje oficiálně skončilo.“Oznámení, které se týkalo hospodaření hokejového klubu v Pelhřimově, jsme v tomto týdnu odložili, protože ve věci nejde o podezření z trestného činu,“ uvedla mluvčí pelhřimovské policie Monika Pátková.

fb

Trestní oznámení podala v polovině února pelhřimovská radnice na základě oznámení od rodičů. Podáním trestního oznámení se stali veřejně viditelné spory v hokejovém oddíle HC Lední Medvědi Pelhřimov. Zhruba v červnu založila dvojice rodičů hokejový kroužek HC Pumy Pelhřimov, který dostal od pelhřimovské radnice přiděleny hodiny ledu i hokejovou kabinu.

Podle informací z HC Pumy Pelhřimov má hokejový kroužek pět desítek členů. Trénuje jich ale pouze kolem deseti. „Zbylých čtyřicet nemůže mimo sezonu sehnat brusle,“ prohlásil pro pelhřimovský Deník předseda HC Pumy Petr Čeněk.

fb

Podle informací Občasníku připravuje pelhřimovské hnutí ANO kulatý stůl k budoucnosti pelhřimovského hokeje. „Ústně mám potvrzenou účast radnice i obou hokejových klubů,“ sdělila předsedkyně pelhřimovského hnutí ANO Bohumila Kobrlová. Kulatý stůl by se mohl uskutečnit zhruba v polovině třetího záříjového týdne.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů