Beke (ODS): Popelka (ANO) by měl jít na střídačku Dukly, hokeji rozumí víc než územnímu plánu!

Radní města Jihlavy připravují zřízení Komise územního plánování Rady města Jihlavy.  Spolu se vznikem nové komise rady města se připravuje i jmenování nových členů komise. V komisi by se měl objevit podle informací Občasníku i předseda jihlavské ODS David Beke. „Zatím jsem informaci o jmenování za člena komise nedostal,“ komentoval informace Občasníku zastupitel Beke.

O členství v nově zřizované Komisi územního plánování se čeká velký zájem ze strany lobbistů a místních developerů.

PopelkaPředsedou komise by měl být náměstek primátora Radek Popelka (ANO).

„Náměstek Popelka rozumí územnímu plánu asi jako hokeji, čekám kdy ho napadne se postavit i na střídačku Dukly,“ prohlásil zastupitel Beke.

Hokejový klub Dukla Jihlava je vlastněný městem Jihlava, radní města vykonávají práva majitelů klubu. Náměstek Popelka se dokonce objevil v přátelském silvestrovském utkání místních politiků v dresu HC Dukla Jihlava.

„Na střídačku Dukly se opravdu nechystám. To může být pan Beke v klidu. Co by ho, ale v souvislosti s hokejem vzrušovat mohlo, je částka několika set tisíc korun, kterou město muselo vynaložit na sanaci stavebních prací, které byly provedeny na základě jeho projektové dokumentace,“ vzkázal náměstek primátora Radek Popelka (ANO).

Opoziční zastupitel Beke požádal o možnost reagovat:

beke„Žádám pana Popelku o omluvu, protože je to lež a pomluva. Začínám mít pocit ze lhaní je v hnutí ANO základním předpokladem pro přijetí do hnutí. Jeho tvrzení je stejná pravda, jako když se teď podívám z okna a řeknu , ze pan Popelka vykradl před lety obchod v centru,“ odpověděl Beke.

 

Náměstek Popelka na to upřesnil, že David Beke je autorem projektové dokumentace vestavby šaten a zázemí, které vznikly místo původní tribuny G. (dnes šatna hostů, mládeže a rozhodčích).

Popelka„Realizace této přístavby byla provedena tak nešťastně, že například ve stěně mezi přístavbou a původním objektem zůstala okna a to včetně skel a plechových „venkovních“ parapetů. Rozvody v části zázemí byly vedeny po povrchu, jako by se ani nejednalo o prostory pro lidi, ale jen o nějaký chlév. Ing. arch David Beke je podepsán nejen pod projektem stavební části, ale i všech profesí. Tedy elektroinstalace, vody, kanalizace atd. Jak je obecně známo, tak právě tyto prostory byly předmětem ostré kritiky vedení extraligy a muselo dojít k jejich celkové modernizaci. Což město stálo nemalé finanční prostředky. Tolik fakta,“ dodal náměstek Popelka.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna