Logika kontroly neoprávněného startu „Rebelové v Hlinsku“

MIROSLAV MAREŠ

Starší žáci Hlinska poznali hráče Rebelů, který nastoupil pod cizí registrací. A provedli konfrontaci. Tahle zpráva nemá logiku. Naopak logiku má myšlenka o upozornění předem na neoprávněný start v týmu havlíčkobrodských Rebelů. Jen několik málo rodičů a hokejoví činovníci Havlíčkova Brodu znali jména hráčů, kteří hráli za Havlíčkův Brod v utkání den předem. Pak stačilo provést důkladnou kontrolu s konfrontací. Například klubem, jehož prezident je místopředsedou pardubického hokejového svazu. Při běžné kontrole by se na prohřešek nepřišlo. 

Bylo potřeba porovnat hráčskou soupisku ze dvou utkání. Ten, kdo znal soupisku starších žáků Havlíčkova Brodu předem, věděl o záměru porušit pravidlo „jeden start za víkend“. 

Hlinsko pravděpodobně dostalo avízo z Havlíčkova Brodu na neoprávněný start v mládeži. O důvodech avíza se zase dá pouze spekulovat. Spory uvnitř klubu? Spory mezi rodiči malých Rebelů? Ukazovalo by to na vnitřní spory v klubu.

Všechno je pouze spekulace o možnosti logiky událostí kolem neoprávněného startu Rebelů v Hlinsku. Události se někdy seběhnou ale jinak než podle logiky věci.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna