Policejní generál Trojánek stopnul zbytečný nákup botiček v Pelhřimově!

Minimálně třicet tisíc korun ušetřil městu Pelhřimov policejní ředitel kraje Vysočina Miloš Trojánek. Na schůzce se starostou města Pelhřimov Františkem Kučerou Trojánek projednával  mimo jiné i spolupráci s městem v oblasti zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. A to zejména v centru města s ohledem na skutečnost, že Město Pelhřimov nemá v současné době zřízenou městskou policii.

V této souvislosti se hovořilo také o otázce řešení dopravních přestupků ve městě a využitím technických prostředků k zabránění odjezdu vozidla.

„Vzhledem k tomu, že Krajské ředitelství policie disponuje v současné dostatečným počtem těchto technických prostředků k zabránění odjezdu vozidla a tyto prostředky policisté v Pelhřimově také při řešení špatného parkování vozidel v městské zóně používají, byla by výpůjčka dalších nadbytečná,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Nákup botiček pro Policii České republiky schválili v červenci radní města Pelhřimova (více zde), následně se k nákupu vyjádřil i hejtman a pelhřimovský zastupitel Jiří Běhounek (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna