Varování pro vyhozenou žďárskou učitelku: Pozor na nebezpečné pronásledování!

Server Občasník dostal k dispozici reakci zaměstnance žďárské základní školy na otevřený dopis pro starostu města Žďár nad Sázavou s upozorněním na doplacení 110 učitelských platů (více zde):

Vážená paní,

posledním dobou, přibližně od února 2016 do současné doby, se stává pravidlem, že nám píšete do našich pracovních (i soukromých) emailových adres korespondenci, která se týká Vašeho soukromí – vězte, že nás Vaše soukromé problémy vůbec nezajímají. Naše emailové adresy uvedené na webové stránce naší školy slouží pro řádnou komunikaci s rodiči a veřejností, ale ne abyste nás nesmyslně zahlcovala svými soukromými problémy s pocity ukřivděnosti atd. Zároveň v těchto emailech popisujete a vyjadřujete své subjektivní názory k určité problematice, která je nám opravdu lhostejná a s vašimi názory se rozhodně neztotožňujeme.
Také se nám nelíbí, jak naši školu poškozujete v očích veřejnosti a jak také zároveň haníte našeho pana ředitele, který má naši plnou morální podporu ve sporu s Vaší osobou.
Závěr:
Vzhledem k tomu, že tyto Vaše emaily nás opravdu nezajímají, tak Vás důrazně vyzýváme, abyste Vy, nebo kdokoliv jiný z Vašeho okolí, nás přestala okamžitě obtěžovat svými názory a popisy kdo, co, kdy, kde, komu, proč a podobně prostřednictvím emailů nebo další formou komunikace.
Také nás prosím nenazývejte kolegy, neboť my nejsme Vaši kolegové a ani jimi nechceme býti z důvodů výše uvedených.
Pokud by Vaše emailové či jiné informativní obtěžování pokračovalo dál, upozorňujeme, že vůči Vám jako kolektiv pracovníků školy učiníme právní kroky pro podezření, zda tímto Vašim jednáním nebyla naplněna skutková podstat tr. činu dle ust. § 354 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákona (nebezpečné pronásledování – pozn. red.) , ve znění pozdějších předpisů.
To je vše, co Vám můžeme na vaše nevyžádané emaily sdělit.
Zaměstnanec Základní školy Žďár nad Sázavou, Švermova 4

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna