VÍME PRVNÍ: Olympijský vítěz Krpálek se objeví na akci Kosteleckých uzenin. S Babišem?

Olympijský vítěz Lukáš Krpálek zřejmě zasáhne do předvolební kampaně. Jako host a čestný rozhodčí soutěže v pojídání párků Kosteleckých uzenin.

„Ano, Lukáš Krpálek se zúčastní propagační akce Kosteleckých uzenin,“ připustil Karel Tejkal ze společnosti Česká sportovní.

Kostelecké uzeniny se staly partnerem Lukáše Krpálka v prosinci 2016.

„„V Kosteleckých uzeninách jsem našel skvělého partnera, když jsme se domluvili, že část jejich podpory bude i v materiálním plnění. Mám chatu nedaleko jejich závodu, a tak se vždy stavím a vybavím se na víkend. Všichni o mně vědí, jak mám rád maso, proto se na spolupráci s Kosteleckými uzeninami velmi těším,“ uvedl při podpisu partnerské smlouvy judista Krpálek.

Kostelecké uzeniny patří do holdingu Agrofert,kterou Společnost do ledna 2014 řídil a do roku 2017 vlastnil předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Kvůli novele zákona o střetu zájmů převedl Babiš správu Agrofertu na dva svěřenské fondy AB private trust I a AB private trust II.

Vysočinské hnutí ANO již nyní podle informací Občasníku plánuje, jak z účasti Krpálka na propagační akci vytěžit politické body.

V blízkosti Lukáše Krpálka se může na Vysočině objevit předseda hnutí ANO Andrej Babiš, vysočinský lídr Jaroslav Faltýnek, předseda krajské organizace hnutí ANO na Vysočině Josef Kott nebo třebíčská místopředsedkyně hnutí ANO Monika Oborná.

V blízkosti olympijského vítěze Lukáše Krpálka se místní politici rádi ukazují jako například při autogramiádě výhradně pro radní města Jihlavy po zisku olympijské medaile.

KrpálekAKTUALIZOVÁNO: Informaci o konání propagační akce Kosteleckých uzenin dementoval další den mluvčí koncernu Agrofert Karel Hanzelka. „Kostelecké uzeniny podobnou akci nechystají,“ sdělil Hanzelka.

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna