Zaměstnanci Domova Jeřabina chystají petici na podporu ředitele Špičky

voxVýběrové řízení na ředitele Domova Jeřabiny bude mít zajímavé souvislosti. Zaměstnanci domova petici na podporu dočasného ředitele Čestmíra Špičky.  Podle informací Občasníku jsou pod peticí podpisy většiny zaměstnanců.

Do výběrového řízení vyhlášeného Krajem Vysočina se přihlásil i bývalý radní kraje Vysočina a současný předseda vysočinské ČSSD Petr Krčál. Ten je ovšem z druhého konce Vysočiny a osobní řízení domova Jeřabina by znamenalo každodenní dojíždění.

Jako radní kraje Vysočina Petr Krčál řídil transformaci pobytového zařízení Jeřabiny.  Při svých návštěvách Jeřabiny byl jako radní a náměstek u zaměstnanců oblíben a klienti ho zbožňují.

Výběrové řízení na post ředitele Jeřabiny se blíží do finále. Podle informací Občasníku začnou pohovory uchazečů před výběrovou komisí už v nejbližších dnech.

TEXT PETICE JEŘABINY:

My, zaměstnanci Domova Jeřabina Pelhřimov, p.o. prostřednictvím této petice žádáme o setrvání pana Ing. Čestmíra Špičky na pozici ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov, p. o. Také mu vyjadřujeme svými podpisy podporu v nadcházejícím výběrovém řízení. Všichni si myslíme, že posledních devět měsíců, kdy byl pan Ing. Čestmír Špička ve funkci, byly ty nejlepší měsíce, které Jeřabina zažila. Vděčíme mu za atmosféru Domova, která se výrazně změnila, vděčíme mu za to, že se těšíme do práce. Všichni vkládáme maximální úsilí do toho, aby se naše organizace co nejvíce rozvíjela a naši klienti byli šťastní a spokojení. To vše se nám daří díky kladnému a vstřícnému přístupu našeho pana ředitele, který nám všem dodává motivaci a energii. Dal nám možnost nebát se vyjádřit svůj názor. Všichni do jednoho si myslíme, že si pan Ing. Čestmír Špička zaslouží i nadále, za všechno co pro nás a organizaci udělal, zůstat na své dosavadní pozici ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov, p.o.

Co číst dál?

Reakce hejtmana Běhounka můžete vidět přímo zde

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna