Architektka Kafková kandiduje za jihlavské PiFo

Úřednice jihlavského Magistrátu Tereza Kafková se chystá na politickou dráhu v barvách uskupení Piráti a F´órum Jihlava (PiFo). Uskupení PiFo už zvolilo primátorku Karolínu Koubovou, nyní se volí kandidáti na další pozice za lídryní Karolíkou Koubovou.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Na Magistrát nastoupila Teraza Kafková před několika lety jako čerstvě vystudovaná architektka v oboru urbanismus a veřejný prostor. Její pracovní pozici je možné charakterizovat jako „manažerka revitalizace městského prostoru ve společnosti“.

V místních volbách bude Kafková bojovat o hlasu voličů se svým gesčním šéfem architektem Zemanem (lídr TOP09 a Zelení), architektem Davidem Beke (radní města Jihlavy, předseda ODS) a architektem Laštovičkou (náměstek primátorky, předseda KDU-ČSL).

Podle informací Občasníku architektka Kafková plánuje i nadále zůstat úřednicí jihlavského Magistrátu a nechystá se do uvolněné funkce ve vedení města.

“ Už se ta informace ke mě dostala. Terezu Kafkovou vnímám jako pracovitého člověka. Přesto si myslím, ze si musí rozmyslet, zda bude kandidovat do zastupitelstva s reálnou moznosti ze se stane zastupitelkou nebo zda bude pracovat jako úřednice. Sedět aktivně na dvou židlích nejde. Logicky by to vedlo dříve nebo později ke střetu zajmů. Bude hlasovat podle svého vedomi a svědomí jako úřednice nebo jako zastupitelka?,“ prohlásil radní a předseda místní ODS David Beke.

Vyjádření místních politiků doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů