Bělohlávková (KDU-ČSL): Informujte lidi pozitivně, nenaskakujte na vlnu státních médií!

Místostarostka Žďáru nad Sázavou Romana Bělohlávková (KDU-ČSL) vyzvala regionální novináře k pozitivnímu tónu zpravodajství.

„Nevíme, co přijde s podzimem. Lidé potřebují slyšet dobré zprávy. Potřebují, aby to světlo na konci tunelu dopadalo i na ně. Chci novináře poprosit: Informujte pozitivně! Nenaskakujte na rétoriku státních médií, které když je něco lepší, tak hned řeknou to ALE – padesátá šestá mutace se objevila,“ řekla místostarostka Žďáru nad Sázavou.

Místostarostka Řezníčková nezmínila, koho myslí označením „státní média“. Podle upřesnění mluvčího města Matěje Papáčka ani Česká televize nebo Český rozhlas nespadají pod označení „státní média“.

Romana Bělohlávková nahradila ve vedení města Žďáru nad Sázavou Josefa Klementa, který se stal senátorem za obvod Žďárska.

Bělohlávková je kandidátkou KDU-ČSL pro parlamentní volby za Žďársko. “
Tato strana je pro mne nositelkou ideálů, které jsou shodné s mým pohledem na svět,“ uvedla Bělohlávková. Dlouhodobě se věnuje problematice bydleni s cílem zajistit existenci krizového bydlení pro lidi v těžkých životních situacích. Snaží se zaměřit i na hezké a dostupné bydlení pro mladé lidi.

Vyjádření předsedy KDU-ČSL Víta Kaňkovského doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů