Devětatřicetiletá zdravotní sestra zemřela s COVID-19 ve své nemocnici

Devětatřicetiletá zdravotní sestra Kateřina Šestáková zemřela 10.11.2020 po nerovném boji s nákazou COVID-19. Zemřela v Nemocnici Jihlava, kde působila jako dlouholetá zaměstnankyně.

Do jihlavské nemocnice nastoupila v červenci 2001, po absolvování Střední zdravotnické školy. Náročnou práci zdravotní sestry vykonávala velmi zodpovědně a její vztah k pacientům byl příkladný. V roce 2013 nastoupila na tříletou mateřskou dovolenou.

„Měla estetické cítění, které bylo vidět na tom, jak si zařídila domeček a upravila zahradu. Z legrace jsme jí říkali, že by se tím měla živit. Vyráběla vánoční dekorace a věnce pro malé venkovské trhy a vždycky nám krásně a vkusně vyzdobila oddělení. Její buchty a sladkosti, co nám nosila na oddělení byly úžasné a ona měla radost, že nám chutná,“ vzpomínají na svou kolegyni zaměstnankyně jihlavské nemocnice.

Snad všechny zaměstnance jihlavské nemocnice zasáhlo nečekané úmrtí kolegyně v nemocnici, kde působila jako zaměstnankyně. Se ztrátou milované kolegyně se zaměstnanci jihlavské nemocnice nemohou dodnes vyrovnat, ztrátu ale musí postupně přijmout jako připomenutí toho, že jsme na tomto světě jen po vymezený čas.

AKTUALIZOVÁNO: Podle informací Občasníku byl výskyt onemocnění COVID-19 příčinnou úmrtí. Zdravotní sestra byla zdravá úměrně svému věku, došlo k náhlému zhoršení zdravotního stavu. Konspirační teorie o těžké autonehodě nebo rakovině nejsou pravdivé.

Otevřený dopis členky LOK-SČL čtěte přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů