Diskusní večeře s Babišem pod záštitou hejtmana Vysočiny jen pro vyvolené

Pondělí 14. prosince je zlomovým dnem jihlavské politiky. Do Jihlavy přijíždí na pozvání hejtmana Vysočiny 1. místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš.

cssdJediným bodem programu prosincové návštěvy Andreje Babiše je setkání u kulatého stolu s osobnostmi Vysočiny. Besedě u kulatého stolu poskytl záštitu hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek (ČSSD). Kulatý stůl Vysočiny bude moderovat hejtmanův náměstek Libor Joukl. Celou besedu zajišťuje firma Authoria, její jednatelkou je hejtmanova poslanecká asistentka Marie Rubišarová-Medová.

„Diskusní setkání je díky partnerům, pro všechny zcela „bezplatné“. Posezení u dobrého jídla a vína Vám poskytne výbornou příležitost k debatě. O to více si v tomto pozvání dovolím apelovat na otevřenou, věcnou a tvůrčí výměnu zkušeností a názorů,“ stojí v pozvánce od jednatelky firmy Authoria.

Zatím nebyla nikde publikována veřejná pozvánka ke kulatému stolu Vysočiny. Návštěva ministra financí Andreje Babiše na společenské akci pod záštitou hejtmana Vysočiny Jiřího Běhounka tak bude pravděpodobně prvním krokem ke sbližování ČSSD a ANO před krajskými volbami 2016.

Na setkání Běhounek-Babiš budou mít pravděpodobně přístup pouze vybrané špičky podnikatelského prostředí na Vysočině. Samotný výběr oslovených osobnoností má v rukou Marie Rubišarová-Medová, která je nejenom poslaneckou asistentkou hejtmana Běhounka, ale také místopředsedkyní vysočinské sociální demokracie. Počet účastníků diskusní večeře s hejtmanem Běhounkem a ministrem Babišem lze odhadnout na dvacet až padesát osob.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů