Finále Vystrčila (ODS) bude koncert „Volíme slušnost“ s Kollerem, Kubišovou, Klusem a Píšou

Den před otevřením volebních místností vyvrcholí volební kampaň Miloše Vystrčila před druhým kolem voleb do Senátu na koncertě s názvem „Volíme slušnost“. Na koncertě ve Smetanových sadech v centru Jihlavy vystoupí kromě dalších například také David Koller a Píša a band. Na dálku koncert podpoří Marta Kubišová, Tomáš Klus nebo Ondřej Ruml. Čestnými hosty budou Věra Kuberová s dcerou Vendulou.

Může jít o obrázek 1 osobě a text that says 'Dekuji Vám za Vaše hlasy! Podporte mẽ prosím ve 2. kole! #VYTRVALE VOLBY DO SENÁTU ríjna 30. zárí- SPOLU STAROSTÚ PRO OBČANY I Miloš ystrcil'

„Nežijeme v lehké době a o to více je důležité se k sobě chovat slušně, dělat si radost, navzájem si pomáhat a nikoliv se pomlouvat. Mým cílem vždy bylo a bude se takto chovat, pomáhat regionu, pomáhat lidem, podporovat svobodu a demokracii a naplňovat i další role Senátu. Náš koncert VOLÍME SLUŠNOST vnímám také jako příležitost poděkovat za spolupráci a podporu a zároveň Vás pozvat k volbám a poprosit, abyste volili slušnost,“ řekl kandidát do Senátu Miloš Vystrčil.

Může jít o obrázek 1 osobě a text that says 'KONCERT VOLÍME SLUŠNOST čtvrtek 29. 2022, 16-18 hodin Smetanovy sady, Jihlava Streamováno žive David Koller, Píša a band a další Na dálku Marta Kubišová, Tomáš Klus, Ondrej Ruml Srdečne zve hulus ಅมವ MilošVystrcil stril ®'

“ Jako muzikant jsem hrdý, že jeden z nejslavnějších českých hudebníků přijede osobně podpořit v senátní kampani Miloše Vystrčila. David Koller patri mezi ty muzikanty, kteří vždycky měli svůj názor a nebáli se ho říct nahlas. Toho si u něj velmi cením,“ řekl hejtman Vysočiny Vítězslav Schrek (ODS). 

Koncert VOLÍME SLUŠNOST bude možné od 16 hodin sledovat i živě na sociálních sítích ODS.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů