(FOTO) Domeczek architektů Schrapnel propojí byznys s domovem

Designové návrhy moderního bydlení jako například Domeczek umožňují přizpůsobit bydlení individuálním požadavkům jejich osobnosti, rozšířit požadavky na bydlení a zvýšit hodnotu domova pro bydlení, byznys a odpočinek.

Domeczek vytváří nádherné pokoje, které mohou být přizpůsobené požadavkům majitele na moderní domácí interiéry, ideální pro zábavu, odpočinek i další aktivity.

Copyright © ateliér Schrapnel

Domeczek pomáhá propojovat obytné prostory a rozšiřuje domácí atmosféru do okolního světa. Nabízí pohodu a odpočinek podnikatelům, umělcům i uživatelům s vysokými životními ambicemi.

Umožňuje propojit pracovní život a bydlení v souladu s vaším životním stylem a životním stylem vaší rodiny. Například navrhnout pracovnu a obytné prostory tak, abyste mohli přijímat své obchodní i rodinné partnery pod jednou střechou. V Domeczku můžete snadno propojit své podnikání s rodinným životem.

Jakmile se rozhodnete pro stavbu Domeczku jako nového rodinného sídla pro práci i odpočinek a vyberete pozemek na perfektním místě, je třeba při návrhu vašeho domova zvážit spoustu věcí. 

Výběr designu nového domu na míru vašemu pozemku je náročné rozhodnutí. Jakmile zvážíte každý aspekt vašeho Domeczku poznáte význam designu rekreačního domu, který dokonale propojí Vaše požadavky na bydlen´í s duchem místa pro stavbu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů