(FOTO) O pilotní návštěvě Fialy (ODS) na Vysočině dostal avízo jen Deník

Předseda občanských demokratů Petr Fiala navštívil Vysočinu. “ Jednalo se o první výjezd pana předsedy, v rámci pilotního režimu jsme tedy oslovili jen Deník. Nicméně minimálně večerní debatu pana předsedy jsme inzerovali nejen na sociálních sítích, ale i plakátovacích plochách. Mohu vás ale ujistit, že pan předseda nebyl letos na Vysočině naposledy, “ uvedl mluvčí ODS Václav Smolka.

V rámci návštěvy Vysočiny se předseda Fiala svezl i závodním automobilem Tomáše Ouředníčka s kterým startoval i na rallye Paříž-Dakar.

V blízkosti předsedy ODS Fialy se objevil i bývalý primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal o kterém se hovoří jako o možné posile pro vedení krajského města.

Oficiálního programu předsedy Fialy se účastnil i krajský předseda ODS Miloš Vystrčil.

“ Nikdo na nás nepískal, nikdo ani nekřičel, naopak diskuse byla věcná a opravdu mě bavila. Děkuji za pozvání,“ shrnul návštěvu Vysočiny předseda Fiala na svém facebooku.

ODS nepustila ke svému předsedovi takřka nikoho z novinářů, informace o návštěvě předsedy strany se objevila jen na stranických profilech v sociální síti.

“ Organizace těchto věcí jde úplně mimo mě, nemám na takové věci vůbec čas. Já dostanu k dispozici itinerář a ten buď potvrdím nebo ne,“ uvedl krajský lídr ODS Vítězslav Schrek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů