Hokej WINTER CLASSIC si zahrají junioři Dukly a mladí reprezentanti Vysočiny

Jednou ročně se v kanadsko-americké NHL uskuteční utkání WINTER CLASSIC na kluzišti pod širým nebem. Počátkem ledna 2016 se utkání WINTER CLASSIC odehraje i v České republice. V Brně na stadionu Za Lužánkami se chystá vyjímečný týden hokejových utkání pod širým nebem. Mezi utkání pod širým nebem je zařazeno i utkání juniorů Brna a Jihlavy. Atmosféru utkání poznají nejmladší hokejisté ve výběrech jednotlivých krajů.

Souboj Brna a Jihlavy

Už teď stoupají hokejové emoce mezi Brnem a Jihlavou jako v dobách, kdy bratři Holíkové školili na ledě brněnskou Kometu. Kromě atmosféry hokejového utkání pod širým nebem tak mistrovské utkání juniorů dostane i hokejovou atmosféru dávné hokejové rivality Brna a Jihlavy. Hokejová čest a slávhokejového jména Dukly Jihlava Vysočině velí porazit Brno. Kdo nemůže například z důvodu rivality fandit přímo jihlavské Dukle, může svou podporu nasměřovat na reprezentační výběr Kraje Vysočina.

Juniorka Jihlavy v letošní sezóně Brno už dvakrát porazila, ale utkání WINTER CLASSIC bude o úplně jiných podmínkách. Bude se hrát na ledě, venkovní teplota asi bude pod bodem mrazu.  To všechno přináší zvláštní atmosféru lednového utkání v Brně Za Lužánkami. Kapacita mobilního kluziště bude dvacet tisíc diváků.

Neváhejte se sháněním lístků na utkání WINTER CLASSIC jihlavské Dukly. Dá se čekat obrovský zájem Brňáků o utkání pod širým nebem. Musíme vyhrát!

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů