Hošek (STAN): Jihlavská koalice je je největším porevolučním podvodem na voliče!

Lídr Starostů a nezávislých Radek Hošek si nebral servítky na adresu nové koalice na jihlavském Magistrátu. „Jihlavská koalice ANO + ODS + KDU-ČSL je největším porevolučním podvodem na voliče,“ doslova sdělil lídr Radek Hošek.

Může jít o obrázek 1 osobě a silnici

Pro Hoška ale nebylo v koalici místo a tak usedne v opozičních lavicích vedle SPD a Pirátů vedených primátorkou Karolínou Koubovou.

„Před volbami proti sobě bojují. Říkají vám, ať volíte slušnost v podobě Vystrčila (ODS) místo Nagyové (ANO). Říkají, že ti druzí jsou hrozbou, kterou musí zastavit. Mají plná ústa demokracie. Skončí volby a najednou si demokraticky padnou kolem ramen se svým největším nepřítelem.
Ze svých voličů udělají ještě větší hlupáky tím, že Nagyovou na oko obětují, aby s nimi v koalici nebyla. A opravdu na papíře není, ale v koaličním zastupitelském klubu ANO zůstává a s koalicí hlasuje,“ tvrdil Hošek.

O programové průniky nebo kompromisy se ti tzv. demokraté podle Hoška při vyjednávání ani nesnaží, protože mají od začátku jasnou vizi pohodlného vládnutí, kterou si i pomocí lží ve vlastních stranách protlačí.“

Říkal jsem to od začátku a platí to pořád – nešli jsme si pro koryta, ale pracovat pro Jihlavu. O to více mě těší, že STAN zůstal jedinou demokratickou stranou v Jihlavě, která se touto účelovou koalicí i přes nabídky spolupráce nikdy nechtěla ušpinit,“ dodal Hošek (STAN).

Starostové a nezávislí chtěli podle Hoška vědět, jaká je vize financování a provozu multifunkční arény – reálně neexistuje.

„Chtěli jsme snížit počet radních – v žádném případě, naopak se zvýší. Chtěli jsme vyšší transparentnost radnice – moc práce. Chtěli jsme lidi otevřeně informovat a vyvrátit lži ve veřejném prostoru – co jsme si to dovolili. A mohl bych pokračovat,“ pokračoval Hošek.

Hošek slíbil být konstruktivním opozičním hnutím, které v žádném případě nepodpoří riskantní zadlužování Jihlavy.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů