Jihlava se inspirovala NOKIA arénou v Tampere

Radní David Beke, jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban a hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek se vypravili do Finska na inspirativní návštěvu nově otevřené NOKIA arény.

Nad železniční tratí v centru Tampere se staví nová multifunkční aréna přímo u výborného dopravního spojení. Nokia Arena se svými přilehlými výškovými budovami vytvořila centrum pro nový druh městského života, který spojuje lidi v mezinárodním prostředí.

Zážitek, který nabízí nová Nokia Arena je jedinečný nejen ve Finsku nebo v Evropě, ale ve světě. Nejen, že se nachází v centru Tampere, ale také v centru Finsku: 3,7 milionu Finů žije v dojezdové vzdálenosti dvou hodin od událostí v nové aréně. Na tribuny Nokia Areny se najednou vejde až patnáct lidí. Výškové budovy postavené na palubě u arény budou mít přibližně tisíc moderních bytů.

Nokia Arena, nová aréna číslo jedna ve Finsku, je skvělým místem pro širokou škálu akcí od konferencí a odborných setkání až po vědecká sympozia a velké sportovní, kulturní a zábavní akce. 

Kulturní a sportovní akce v nové NOKIA aréně mají být obklopeny pestrou nabídkou služeb na samotné centrální úrovni, která zahrnuje několik restaurací, konferenčních místností a kancelářských prostor, ale i prodejny a další komerční prostory. Součástí služeb nové haly je i  Casino Tampere jako zdroj zábavy.

 Uprostřed všech těchto služeb mohou návštěvníci najít i ubytování, když se přímo u Nokia Areny otevře nový hotel Lapland Hotels s tři sta pokoji pro hosty.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů