Kontrolní výbor bude řešit pobyt psíka primátorky na Magistrátě

Do budovy jihlavského Magistrátu je zvířatům vstup zakázán, ovšem primátorka Karolína Koubová bere na Magistrát svého čtyřnohého miláčka. A tak se bude pobyt psíka paní primátorky řešit na Kontrolním výboru jihlavského zastupitelstva, pravděpodobně v bodě „různé“.

O pobytu primátorského psíka v budově Magistrátu kolují velké legendy: počínaje zkazkami o venčení pejska sekretářkami v parčíku za Magistrátem, přes nezbytnou péči kterou musí pejskovi věnovat útvar primátorky. Pejsek se už údajně dostal i na jednání radních města Jihlavy, kdy byl tak smutný po své paničce, až jej primátorka Koubová vzala na jednání radních města.

Primátorka Karolína Koubová je snad jediná osoba v krajské metropoli Vysočiny, která si může dovolit přijít do práce s čtyřnohým miláčkem. Všichni ostatní zaměstnanci a radní města chodí do práce jen s aktovkou.

Usnesení Kontrolního výboru jihlavského Magistrátu slibuje vyřešit pobyt čtyřnohých miláčků místních politiků v budově jihlavské radnice. Tajemník Magistrátu by jako vstřícné gesto mohl zřídit i místnost pro primátorské a další pejsky, kteří by čekali na skončení pracovní doby svých majitelů.

Zkrátka pobyt zvířat v kancelářích Magistrátu od akvarijních rybiček počínaje a pejsky s kočičkami konče potřebuje jasná pravidla o rozsahu péče, kterou jim bude Magistrát zajišťovat silami svých úředníků.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů