Mayer (ANO): Zpráva z ODS o přípravě zimáku na kraji města je fáma!

Kolem výstavby zimního stadionu se opět šíří zaručené nezaručené informace. Třeba o jednání finančního výboru města k nové možnosti výstavby zimního stadionu.

“ Daniel Mayer (ANO) na tomto jednání vyvolal hlasování ve prospěch další varianty výstavby Horáckého zimního stadionu. A to výstavby úplně nové haly za OC Tesco,“ šíří se zaručená informace z opozičních politických kruhů.

Informace k údajnému průběhu finančního výboru zastupitelstva rozčílila radního Mayera. „Na žádném finančním výboru jsem v poslední době nebyl, tak jsem ani hlasování o variantě Tesco nemohl vyvolat,“ prohlásil radní Daniel Mayer (ANO).

zimni stadion

Jednání finančního výboru se účastnil i lídr komunistů Pavel Šlechtický. „O žádné variantě výstavby za obchodním domem TESCO se na finančním výboru nehlasovalo a ani nejednalo. Pouze jsem v diskusi zmínil, že o tom mluví pan náměstek Popelka,“ řekl Šlechtický.

Fáma o myšlence nového zimáku v lokalitě za obchodním domem TESCO je zřejmě součástí politického boje opoziční ODS s hnutím ANO, které po více než dvou desítkách let dokázalo ukončit éru fungování ODS v Radě města Jihlavy.

Do opozičních lavic ODS poslal radní Mayer jasný vzkaz i prosbu o korektní přístup:

„Práce v opozici neznamená vyrábět fabulace a lži, ale znamená konstruktivně přispívat k rozvoji města jako jsme to dělali my,“ prohlásil radní Mayer.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů