Městský úředník Jihlavy chce pro sebe hudební zkušebnu v pečovatelském domě!

Úředník jihlavského Magistrátu Jiří Týma by si rád pronajal od města byt v domě s pečovatelskou službou. Byt by dvakrát týdně sloužil jako zkušebna pro nově vznikající hudební skupinu. Pokud by město Jihlava pronajalo prostory zdarma, nabízí Týma městu Jihlava možnost vystoupení zdarma na kulturních akcích pořádaných městem. „Samozřejmě až v okamžiku, kdy bude mít hudební skupina nazkoušena dostatečně široký repertoár, což se dá předpokládat v druhém pololetí roku 2016,“ stojí v Týmově žádosti.

Lídr uskupení Změna pro Jihlavu

Jiří Týma (na snímku vlevo) je lídrem uskupení Změna pro Jihlavu, které se pokoušelo proniknout do místního zastupitelstva.Volebním motivem Změny pro Jihlavy byla snaha vrátit důvěru veřejnou správu a ukázat, že i politiku lze dělat poctivě. Třináct statečných kandidátů v čele s lídrem Týmou získalo jen necelé dvě procenta odevzdaných hlasů.

Provedena zvuková zkouška

Hudební skupina by zkoušela v domě s pečovatelskou službou dvakrát týdně v odpoledních hodinách. Už v listopadu provedl Týma zvukovou zkoušku za přítomnosti pracovnice odboru správy realit. Vyjádření odboru správy realit údajně bude kladné.

Majetková komise proti

Nápad provozovat v domě s pečovatelskou službou hudební produkci narazil v majetkové komisi města. V domě vedle pečovatelské služby sídlí i středisko křesťanské pomoci nebo azylové středisko pro matky s dětmi. Jednohlasně doporučili členové majetkové komise případný pronájem za klasických podmínek s tíměsíční výpovědní lhůtou. Myšlenka recipročního hudebního vystoupení výměnou za symbolický nájem u členů majetkové komise neprošla.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů