Stavebka potřebuje školní parkoviště i pro nadílku od Čerta s Mikulášem

Střední škola stavební nabídla na sociálních sítích brilantní vysvětlení vzniku vlastního školního parkoviště v sídlišti U Pivovaru, kde mají místní obyvatelé problémy s parkováním. Radní města Jihlavy pronajali parkoviště na jeden rok: škola si parkoviště vyznačila i vlastními cedulkami, které byly později doplněny dopravním značením.

Vyjádření Střední školy stavební Jihlava k vlastnímu parkovišti v modré zóně

jestliže je největší jihlavský skandál 5 placených parkovacích míst u našeho plotu, tak je Město Jihlava klidné bezproblémové místo pro život a školství nemá žádné problémy. Tak, jak to ve školách bývá, ve škole jsou pedagogičtí i nepedagogičtí pracovnici. Tito zaměstnanci se podílí na údržbě a opravách, převáží věci z Helenína, nakupují věci, vykládají a podobně. Kraj Vysočina podpořil střední školy v energeticky úsporných opatřeních a my jsme získali nemalé finanční prostředky na rekonstrukci osvětlení. Není to tak, že přijede chlápek na kole se třemi žárovkami v batohu a ty našroubuje. Bude to rozsáhlá rekonstrukce osvětlení, která bude probíhat na konci školního roku a o prázdninách a firma bude muset u školy parkovat auta.

Od září budeme mít 2 třídy navíc, a abychom nemuseli vystěhovat naše kamarády z Vysočina Education , tak budeme muset udělat stavební úpravy, a to jsou a budou další auta. Navíc škola pozvala Čerta a Mikuláše, aby si obhlédli parkování, aby našim hodným žákům mohli přinést nadílku. A že my těch hodných máme, to jedno auto nemůže zvládnout😕.

Vyjádření radního pro školství Jana Břížďaly (Piráti), hejtmana Vítězslava Schreka (ODS) i primátora Petra Ryšky (ODS) doplníme, jakmile se vyjádření podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů