Místopředseda KDU-ČSL Jihlava: Chování Fóra by se dalo vyložit jako porušení koaliční dohody

Stanovisko KDU k řešení rekonstrukce Horáckého zimního stadionu je konzistentí a zakládá se na tezi architektů.  Architektonická soutěž je přesně to, co nám dá více informací. Pomocí ní bude možné náklady řádně vyčíslit.
Pokud někdo tvrdí, že soutěž, celou akci přestavby zdrží, tak lže a nechápu ty, kdo naopak tvrdí, že nemají dostatek informací. Tahle soutěž jim je mohla dát. Je to jen alibismus a pravdu neřeknou.
Budu po předsedovi Kalinovi požadovat koaliční jednání a doplnění koaliční dohody, kde zimní stadión je. Vyříkejme si to otevřeně ale prvně mezi sebou. Takhle vypadáme jako parta malých dětí,co zrovna se snaží tomu druhému sebrat bábovičku.
Koaliční partneři by si měli uvědomit, co je napsáno v programovém prohlášení rady města, cituji: „Zrekonstruujeme Horácký zimní stadión“. Pokud jsou teď koaliční partneři jiného názoru, měli by to umět vysvětlit celé koalici, nikoliv jen přes média. My jsme měli problémy v řešení s vodou a otevřeně jsme to s koalicí diskutovali a naše návrhy na doplnění získaly podporu.
Náš kandidát do Senátu Michal Stehlík celou situaci sleduje a je zaskočen včerejším hlasováním. Přijede v pátek do fandit Dukle a zároveň se chce sejít jak s Fanoušky, tak s Jaromírem Kalinou. (místo bude upřesněno). Michal Stehlík má zkušenosti, které rád v oblasti architektonických soutěži rád předá. Chování Fóra by se dalo také vyložit jako porušení koaliční dohody.
Petr Piáček, místopředseda KDU-ČSL Jihlava, 13.4.2016 (psáno pro Občasník)

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů