Necidova katastrofa: Sekretář architektonické soutěže Velička podporuje referendisty

Referendisté mají ve Velkém Meziříčí silnou politickou podporu ze strany sekretáře architektonické soutěže Petra Veličky. Na jeho domě v centru Velkého Meziříčí je už z daleka viditelný poutač v barvách kampaně přípravného výboru.

Petr Velička je uskupení „To pravé Meziříčí“ náhradníkem na zastupitelský mandát v případě rezignace některého ze zastupitelů. V komunálních volbách 2014 získal 1206 hlasů občanů Velkého Meziříčí.
Současně je Velička členem představenstva České Komory Architektů  za region Morava a Slezsko. Zvolen byl v roce 2015.

Politické uskupení kolem starosty Necida politicky silně podporuje referendisty, ačkoliv samotní referendisté se snaží tvářit jako apolitické seskupení.  Starosta města Radovan Necid pořádal demonstraci na podporu referendistů, které se účastnil i sekretář Velička. Necidova demonstrace se oficiálně nazývala „beseda s procházkou“ centrem města.Účastnilo se jí kolem tří desítek demonstrantů.

Vedle architekta Veličky vyjádřili referendistům podporu i další příznivci uskupení Radovana Necida. Zastupitel Juda se dokonce v úvodníku tištěného zpravodaje města Velké Meziříčí podepsal jako radní města, ačkoliv nikdy nebyl zvolen radním města.

Referendisté už také začali shromažďovat finanční prostředky na hrazení výdajů na advokáty a poté na akce občanské iniciativy Za Náměstí VM. Na transparentním účtu bylo počátkem září přes pět tisíc korun.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů