O druholigovou hokejovou licenci Pelhřimova je zájem z Berouna

fbOd letošního jara je pelhřimovských hokej plný obav o budoucnost. Mládež i druholigový „A-tým“ mužů čeká nejistá sezóna. Místní politici mění systém podpory hokeje, lidovci se chlubí odvahou se kterou jejich místostarosta Josef Koch „řízl“ do pelhřimovského hokeje.

Místní radnice ze všech sil chrání hokejový kroužek HC Pumy, který založil příbuzný lidoveckého místostarosty Josefa Kocha. Hokejové tréninky HC Pumy spíše vypadají jako výuka bruslení pro děti mladšího školního věku.

Vedení města poslalo v únoru policii podnět na prošetření hospodaření hokejového oddílu pro podezření ze spáchání trestného činu. Po půl roce policejní vyšetřování úředně odloženo. Trestný čin se nestal.

Nabídka přesunu do Berouna

V pelhřimovském hokeji se mluví o možnostech odchodu druholigového týmu mužů do Berouna. Odchod mužů by se zcela určitě projevil i na fungování mládeže. Většina z mládežnických trenérů je z řad hráčů nebo odchovanců A-týmu. O finanční stránce nejsou známé bližší informace, hokejoví činovníci ji hodnotí slovy „velmi hezká“. V průběhu října se musí Pelhřimov definitivně rozhodnout o budoucnosti druholigového hokeje ve městě. Podporovat nebo prodat?

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů