VÍME PRVNÍ: Vysočina West chystá jarní kampaň pro turisty s šátkem zdarma

Na jarní měsíce chystá turistická destinace Vysočina West zajímavou kampaň pro turisty. Každý, kdo zdolá šest z deseti stanovených fotografií z vyhlídek Vysočiny, obdrží zelený multifunkční šátek zdarma. 

Turistická oblast Vysočina West leží v severozápadní části Vysočiny okolo měst Žirovnice, Kamenice nad Lipou, Pacov, Pelhřimov, Humpolec, Lipnice nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou a Chotěboř. V turistické oblasti Vysočina West je vždy propojeno více zážitků na jednom místě. Na své si rozhodně přijdou příznivci památek, historie, fanoušci příběhů, lovci fotografií, milovníci piva a gurmánských zážitků.

Pro letošní rok je jedním z hlavních cílů Vysočina West úspěšná certifikace Organizace destinačního managementu v regionu Pelhřimovska a Havlíčkobrodska. Hlavním úkolem certifikovaného partnera je vdaném regionu strategicky plánovat a řídit marketingové aktivity s cílem propojovat nabídku destinace s její poptávkou. Výsledkem je udržitelný rozvoj destinace, ve které jsou uspokojeny potřeby jejich návštěvníků, participujících podnikatelů a zvýšena kvalita života rezidentů.

Slovami chvály na místní destinační agenturu Vysočina West nešetří aní ředitelka příspěvkové organizace Vysočina tourism Oľga Königová. „Přesto, že Vysočina West vznikla teprve nedávno a její území se neustále formuje, tak má za sebou kus práce. Cestovní ruch je business ve službách a smyslem práce dobrého destinačního manažera je vytváření synergií s partnery, které dávají území logiku a přináší peníze do území. A to jsou přesně vztahy, které se Vysočina West podařilo navázat a nadchnout podnikatele pro jejich práci,“ řekla Oľga Königová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů