Randetip Oľga Königová (Vysočina tourism): Pěšky po Žďársku kolem Víru

Obrázek kontaktu

Romantické zážitky se nejlépe získávají ve dvou. Ředitelka Vysočina tourism Oľga Königová zná Vysočinu po pracovní i romantické stránce. Po pracovní stránce je ředitelkou Vysočina Tourism dlouhodobě koordinuje spolupráci partnerů v cestovním ruchu na Vysočině a systematicky propaguje turistickou nabídku Vysočiny.

Každoročně pracovníci prezentují Vysočina Tourism atraktivní nabídku Vysočiny na více než deseti českých i zahraničních veletrzích, tradičně připravují letní a zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny, tištěný turistický magazín, účastní se významných sportovních i kulturních událostí, spravují turistický portál www.vysocina.eu, zajišťují činnost filmové kanceláře Vysočina Film Office a kanceláře pro podporu konferenční turistiky Vysočina Convention Bureau, organizují tzv. press tripy pro novináře, fam tripy pro zástupce cestovních kanceláří s cílem představit region profesionálům z oblasti cestovního ruchu a inspirovat je k navázání spolupráce a vytvoření zájezdů na Vysočině.

Osobní randetip ředitelky marketingové agentury Vysočiny je zvlášť cenný už vzhledem k její práci při propagaci turistických hodnot Kraje Vysočina.

„Nejvíc romantické mi osobně přijdou výlety pěšky s baťohem plným pití a jídla a směr kolem Vírské přehrady. Z Bystřice na rozhlednu v Karasíně, pak sešlap k přehradě a výšlap na rozhlednu Horní les. Ve Víru mám ráda kavárnu Ve víru mlsání a nebo Forest Resort. Oboje jsou ale nákladní záležitosti, takže někdy jdeme jen s baťohem a někdy si tam dojdeme a utratíme,“ prozradila Königová.

Ideální soukromá romantika je pro ředitelku turistické agentury Vysočiny opéct si párek na ohni doma na zahradě, s kytarou a domácím zvířectvem.

„Milujeme turistiku po cestách necestách, kde nikdo není, a nemusí být ani nic na vidění, jen cesta, klid a pes bez vodítka. Máme to rádi kolem Suché louky na hrad Pernštejn,“ naznačuje ředitelka Vysočina Tourism.

Jako další randetip na malý výlet nabízí výšlap z Bystřice přes Bratrušín na Kozlov, Štěpánov a pak zpět do Bystřice na Zubštejn. „Tady je i tábořiště a člověk si může dát buřtík,“ dodává ředitelka Vysočina tourism.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů