Rovné velkomeziříčské příležitosti ex-stranického místopředsedy ODS Martakidise

ODSAKTUALIZOVÁNO Občanští demokraté si ve Velkém Meziříčí dali do volebního programu své kandidátky „To pravé Meziříčí“ rovné příležitosti podnikatele. A hned ukazují v praxi, jak by taková rovná příležitost přibližně měla vypadat: pro dlouholetého místopředsedu velkomeziříčské ODS Petrose Martakidise utvářejí pracovní pozici v městském zpravodaji. Když neprošel místopředseda ODS Martakidis na zaměstnaneckou pozici, pracuje pro Velkomeziříčsko jako externí dodavatel.

Občanští demokraté nepřipouštějí jakékoliv čtenářské reakce na prohlášení a vyjádření svých představitelů. Je zbytečné psát čtenářské názory na vyjádření stranického místopředsedy ODS Jiřího Michlíčka. Dopisy a reakce čtenářů se do městského zpravodaje dostanou jen tehdy, pokud se netýkají představitelů ODS. Pevný stranický vliv na městský zpravodaj je vidět i z počtu zmínek jména starosty Necida (v prvních pěti číslech byl zmiňován několikanásobně častěji než místostarosta Komínek – více zde).

Stranickou zásadu rovnosti příležitostí mohou členové velkomeziříčské ODS uplatnit i při dohledu nad smluvním vztahem města a svého bývalého představitele. Velkomeziříčská ODS by mohla veřejnosti vysvětlit a přesně popsat podnikatelské vztahy Petrose Martakidise  ve vztahu k městu Velké Meziříčí. I způsob, jakým ODS vytvořila stranickou trafiku pro svého bývalého místopředsedu v městské společnosti.

Nerozpočtované výdaje městského zpravodaje najdete zde

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů