Silný tým ANO pro silnou Vysočinu povede do voleb poslanec Kukla

Lídrem kandidátky hnutí ANO 2011 na Vysočině pro letošní krajské volby bude Martin Kukla. V současné době je poslancem Parlamentu České republiky, opozičním krajským zastupitelem a velkým kritikem současné vládní pětikoalice. Jedničku, ale i další členy týmu na kandidátní listině schválil krajský sněm.


„Martin Kukla si za dobu svého působení ve funkci náměstka hejtmana vybudoval silnou pozici zodpovědného a spolehlivého politika, který se osvědčil především při správě krajského majetku. Jeho realistický přístup k řízení krajských financí se příznivě podepsal na skvělé finanční kondici rozpočtu Kraje Vysočina, pod jeho správou se stal Kraj Vysočina jednoznačným lídrem mezi kraji v investicích,“ prohlásil lékař a šéf jihlavské kliniky Zdeněk Faltus.

Od roku 2021 hájí zájmy občanů jako poslanec Parlamentu České republiky, kde je členem Finančního a Hospodářského výboru. “ Martin Kukla je velmi pracovitým poslancem, svědčí o tom i fakt, že patří mezi poslance s nejlepší účastí na hlasovaní ve sněmovně,“ uvedl předseda jihlavské buňky ANO Zdeněk Faltus.

Také na druhé pozici kandidátky ANO najdou voliči výraznou osobnost, a to jihlavského zastupitele a lékaře Zdeňka Faltuse. Na třetím místě se bude o hlasy voličů ucházet třebíčský místostarosta a bývalý první náměstek hejtmana Běhounka Pavel Franěk. Čtvrté místo patří podnikateli Ottu Vopěnkovi z Havlíčkobrodska a na páté pozici nabízí podnikatele a majitele pálenice Jiřího Horkého z Osové Bitýšky.

„Politika se nedělá od stolu, ale je potřeba pracovat v terénu. Setkávat se s lidmi, řešit jejich problémy a hlavně umět jim naslouchat. Jsme lidé, kteří tu žijí a chtějí náš region posouvat kupředu, ať už z pozice komunálního, krajského nebo celostátního politika,“ dodává Martin Kukla.

Návrh kandidátní listiny schválil krajský volební sněm hnutí ANO na Vysočině a ještě podléhá odsouhlasení Výborem hnutí.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů