Spolek aktivistů ohlásil složku na zastupitele Jemnice

Počátkem listopadu se konala další schůze spolu ZA DOBRÝ ŽIVOT NA JEMNICKU, z.s. Velkým překvapením pro stávající členy aktivistického spolku byl nenadálý příchod jednoho z místních občanů Jemnice s žádostí, že by se chtěl stát novým členem.

Místní občan přinesl s sebou obsáhlou složku písemných materiálů, které se týkají současné situace v jemnickém zastupitelstvu a žádostí pana Koláře na změny územního plánu. 

Frosty reception for algorithm that predicts research papers' impact
Ilustrační obrázek

“ Některé z dokumentů byli vypracovány dokonce velmi odborně a bylo vidět, že se celou problematikou někdo delší dobu pečlivě zabýval,“ informoval spolek ZA DOBRÝ ŽIVOT NA JEMNICKU. Na schůzi spolku se rozeběhla se čilá diskuse, někteří členové bylo velmi rozhořčeni.

„Upevnilo se naše přesvědčení, že pro Jemnici a budoucnost našich dětí je potřeba zamezit korupci a neuváženému ničení našeho domova ve prospěch ekonomických zájmů úzké skupiny lidí,“ stojí v prohlášení aktivistického spolku na webových stránkách.

Nový člen byl jednohlasně přijat do aktivistického spolku. Dokumenty spolek slibuje využít v následujících měsících.

V minulosti rozeslal spolek udání zastupitelům města na radního Ervína Reegena (více zde), který jediný udání na sebe nedostal. Dozvěděl se o něm až od kolegů v zastupitelstvu a reagoval vlastním prohlášením (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů