Tomancovo pivo MadCat oficálním brandem MFDF

Oficiálním pivem letošního ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárního filmu bude MadCat. MadCat je obchodní značkou pivovaru v Kamenici u Jihlavy, který je spojen s osobou podnikatele a zastupitele Miroslava Tomance.

Podnikatele Tomance a ředitele festivalu Marka Hovorku spojuje uskupení Fórum Jihlava vedené primátorkou Karolínou Koubovou. Hovorka i Tomanec jsou zastupiteli za uskupení Fórum Jihlava.

Obchodní značka MadCat má symbolizovat „not giving a shit“ přístup při vaření piva. Jednoduše kvalita bez kompromisů i když to mnohdy znamená šokovat. Proto „Mad“. Nápad na druhou část názvu přišel nakonec přímo z Kamenice u Jihlavy. Prostory pro nový pivovar vznikaly v nádherném, starém lihovaru v Kamenici u Jihlavy a od prvního momentu rekonstrukce se okolo stavby poflakovalo malé kotě, „Cat“. Nakonec tam zůstalo až do dnes a stal se z něj místní maskot pivovaru. Osobní vztah zákazníka k novému názvu je zaručen. Máme „MadCat“.

“ Naším dlouholetým dodavatelem byl Pivovar Ježek, který letos zrušil veškeré marketingové akce, oslovili jsme tedy dalšího regionálního partnera a to MadCat. Těší nás, že se rozhodli s festivalem spolupracovat, protože pokud to jde, snažíme se návštěvníkům představovat lokální a regionální produkty či instituce,“ uvedla mluvčí festivalu Zuzana
Kropáčová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů