Trampská svatba na Sluneční pasece

Svatební obřady se mohou vedle tradičních míst odehrávat na přání svatebčanů i na méně obvyklých místech. A jsou i místa, kde se svatební obřad uskutečnil poprvé co svět světem stojí.

Jedním z takových míst je malebné prostředí Slunečné paseky, které se nachází nedaleko vrchu Křemešník. Před zhruba šedesáti svatebčany a starostou města Pelhřimov Františkem Kučerou si své „ano“ řekli Zdeněk Tylšar a Hana Kocourková.

„Místo ke svatbě jsme zvolili z jednoduchého důvodu – milujeme to na Slunečné pasece, jezdíme sem s kamarády, jsme v přírodě, která pro nás znamená hodně, navíc sem jezdíme s dětmi na tábory. Zkrátka se jedná o místo našeho srdce,“ řekla před netradičním obřadem nevěsta, která byla stejně jako její nastávající manžel a většina svatebčanů oblečenav trampském s tím, že jí na hlavě nechyběl stylový klobouk. „Bereme se tak, jak chceme, jak

se nám to líbí a jak jsme nejšťastnější,“ sdělila s úsměvem na rtech Hana Kocourková a zmínila, že jejich vztahu odpovídá i písnička s názvem Víš od skupiny Keks, na kterou spolu se svým budoucím manželem přicházeli před oddávajícího.

Hodně štěstí, společných chvil a krásnou vzpomínku na páteční významný okamžik, který se nesmazatelně zapíše do jejich myslí a srdcí, jim popřál starosta města Pelhřimov František Kučera.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů