(VIDEO) Hejtman Vysočiny Schrek informoval o situaci uprchlíků

Deset dnů po začátku ruského vpádu na Vysočině informoval hejtman Vítězslav Schrek o situaci na Vysočině. Jako zdůvodnění ruských útoků se uvádělo mnoho důvodů, včetně hrozby členství Ukrajiny v NATO. Putin se ale také pokusil zpochybnit legitimitu Ukrajiny jako země a tvrdil, že zemi je třeba osvobodit od nacistů.

“ Invazi Ruska na území Ukrajiny považuji za nepřijatelný a odsouzeníhodný krok. Rusko tímto agresivním aktem porušilo platné dohody, mezinárodní právo i základní principy soužití v Evropě,“ odsoudil ruskou agresi hejtman Schrek.

foto

Krajské centrum na Vysočině aktuálně patří s ohledem na svou kapacitu k maximálně vytíženým, v tuto chvíli na hranici průtočnosti. Všechny agendy jsou k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek dal pokyn k přípravě alternativ pro vytvoření hybridního rezervačního systému. Uvedl, že od této aplikace si slibuje dílčí vyřešení čekacích termínů v centru. Prozatím pokračuje vyřízení registrací formou vydávání rezervačních lístků na rodinu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů