(VIDEO) Jemnice rozhoduje o budoucnosti Jemči

Společnost Jemča Jemnice má zájem o rozšíření plochy svého hlavního závodu. Na městských pozemcích v lokalitě zvané „Autopark“ plánuje Jemča výstavbu areálu, kam by bylo možné přemístit výrobu čajů značky „Megafyt“.

Záměr představil zastupitelům Jemnice přímo vlastník firmy Vladimír Müller.

Vyhovět přáním vlastníka Jemči ale pro Jemnici znamená doslova „zaříznout“ místního podnikatele a majitele pily, který žádá o odprodej stejného areálu už více než deset let. Majitel Jemči Vladimír Müller by byl rád, kdyby město Jemnice bylo nápomocno při hledání řešení.

Zastupitelé Jemnice plánují vyhlášení dvoukolového výběrového řízení, kdy kvalifikací pro druhé kolo s konečným rozhodnutím o prodejní ceně bude kolo první, kde bude rozhodovat kvalita podnikatelského záměru na městském pozemku.

Poradit zastupitelům města, jak rozhodnout o podpoře podnikání mezi místním podnikatelem a jedničkou na trhu s čajem, můžete v anketě na sociálních sítích.

O požadavcích firmy Jemča čtěte více přímo zde. O tom, jak se podle zastupitele stává z Jemnice Palermo Vysočiny čtěte více přímo zde.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů