(VIDEO) Neuvěřitelné! Faltýnek (ANO) pozná příznivce ODS podle postavy!

Politici hnutí ANO disponují až nadpřirozenými schopnostmi. Například vysočinský lídr hnutí ANO Jaroslav Faltýnek umí podle postavy rozeznat příslušnost k politické straně. Konkrétně k ODS.

Na mítink hnutí ANO přišla protestovat skupina odpůrců Andreje Babiše známá jako AUVA (Andrejovy Účtenky Vrátíme Andrejovi). Na pódiu se představovali kandidáti vysočinského hnutí ANO, z publika se ozývaly nesouhlas sympatizantů skupiny AUVA.

Vysoký muž bez vousů s placatou čepicí na hlavě je radní Daniel Mayer, který vedl s aktivisty vášnivou diskusi o tom, kdo je platí (čtěte přímo zde). Další videa z mítinku ANO najdete přímo zde.

Muž s dlouhými vlasy s bradkou je Michal Vožďa ze skupiny AUVA, který přímo z publika diskutoval s lídrem Faltýnkem. Dokonce se Vožďa snažil podat Faltýnkovi jakýsi dokument.

Jaroslav Faltynek„Vy pane kolego, který tady propaguje ODSku, je vám to vidět z vašich očí a vaší postavy, tak vám připomenu, že ODS říkala, že nebude zvyšovat daně a všechny daně zvýšila. Dokonce i DPH z pěti na patnáct procent. Ale my jsme řekli, že daně zvyšovat nebudeme,“ řekl z pódia Faltýnek.

Faltýnek po skončení projevu na pódiu sestoupil mezi diváky a schylovalo se k diskusi z očí do očí s aktivistou Vožďou. Místo odpovědí ale Faltýnek beze slova odešel.

Občanský aktivista Michal Vožďa po mítinku shrnul své pocity z mítinku hnutí ANO v Jihlavě a především ze setkání s radním Danielem Mayerem, který s ním chtěl „být až do smrti“

Pohled novináře Jaroslava Kmenty najdete přímo zde.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů