(VIDEO) Předvolební inzerce na autobusech ICOM TRANSPORT se ODS nevzdá ani při obchodním sporu o dopravní obslužnost Jihlavska

Společnost ICOM TRANSPORT se obrátila na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže s žádostí o přezkoumání výběru nejlepšího uchazeče o dopravní obslužnost Jihlavska na příštích deset let. Podmínkou je složení kauce ve výši deset milionů korun, o kterou dopravní společnost přijde, pokud by postup Kraje Vysočina při výběru dopravce byl v pořádku.

I když Kraj Vysočina dosud neoznámil výsledky výběrového řízení, samotná existence podnětu antimonopolnímu úřadu naznačuje, že společnost ICOM TRANSPORT není vybraným nejvhodnějším uchazečem pro podpis desetileté smlouvy. V dosud vybraných oblastech uspěl ICOM TRANSPORT na Novoměstsku a Havlíčkobrodsku. Žďársko bude dopravně obsluhovat místní společnost ZDAR a. s.

Autobusy jsou v době předvolební kampaně oblíbenou inzertní plochou pro krajské politiky. Ani případný spor tak patrně neovlivní chuť hejtmana Schreka jako lídra ODS „jezdit“ na autobusech společnosti ICOM TRANSPORT.

Deseti milionová kauce naznačuje i chuť ICOMu přezkoumat případné zamítavé stanovisko Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže v soudním procesu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů