VÍME PRVNÍ: Nejlevnější parkování ve V. Meziříčí přes ParkSimply

Od dubna začne v centru Velkého Meziříčí nový režim placeného parkování. Pro obyvatele a návštěvníky města bude k dispozici možnost placení parkování přes aplikaci ParkSimply. Aplikace ParkSimply je k dispozici prostřednictvím App Store nebo Google Play jako aplikace pro chytré telefony.

Aplikace ParkSimply nabízí i nejlevnější parkovací tarif: pětikorunu za půlhodinu parkování. Za hodinu parkování zaplatíte desetikorunu, za dvě hodiny už třicet korun. Tři hodiny parkování jsou za šedesát korun, čtyři hodiny za devadesát korun. Pětihodinové stání je za sto dvacet korun, celodenní stání v centru Velkého Meziříčí vyjde na sto padesát korun.

Pokud aplikaci ParkSimply povolíte zjištění Vaší aktuální polohy, aplikace si sama zjistí z polohy telefonu v které parkovací zóně (městě) se nacházíte.

ParkSimply umí majitele chytrého telefonu i upozornit na překročení doby parkování s možností zopakovat poslední platbu a tím si prodloužit dobu parkování.

Provozní doba placeného parkování je od sedmé hodiny ranní do páté hodiny odpolední, v sobotu o sedmé hodiny ranní do jedenácté hodiny odpolední.

Daňový doklad si může každý uživatel vytisknout přes online rozhraní. Stačí zadat číslo telefonu z kterého byla provedena platba za parkování a systém nabídne možnost vytištění daňového dokladu.

Ke smluvním podmínkám mluvčí radnice Lucie Málková poskytla jenom stručný komentář: „Nový parkovací systém je dle smluvních podmínek připraven k plánovanému spuštění. Na základě posledních informací ze strany dodavatele bude plně funkční od 1. dubna 2021,“ uvedla mluvčí Málková.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů