VÍME PRVNÍ: Piráti schůzovali na Magistrátě po zavírací době

Piráti svolali schůzi svých příznivců do budovy jihlavské radnice, kam je mimo úřední hodiny omezený přístup. Podle pozvánky pro členskou základnu Pirátů a Fórum Jihlava měl každý člen, který by měl problém s přístupem do budovy radnice, volat na zvláštní číslo.

Primátor města Petr Ryška ani jeho náměstci se dosud nevyjádřili k využití budovy Magistrátu pro účely členské schůze Pirátů a Fóra Jihlava. ODS využívá k členským schůzím prostory sídla strany v Brněnské ulici, hnutí ANO schůzuje v Dělnickém domě. KDU-ČSL má sídlo v areálu Jihlavské terasy.

Podle neoficiálních informací zaregistroval Magistrát pohyb cizích osob mimo provozní dobu. Tváře návštěvníků Magistrátu po zavírací době uklízečky neznaly.

A co probírali Piráti a Fórum Jihlava (PiFo) na uzavřené schůzi na radnici? Na programu byla například převolba Výkonné rady, první zpracování dotazníku a nastavení spolupráce s koordinátorkou Bárou.

Vyjádření primátora Petra Ryšky (ODS) i jeho náměstků doplníme, jakmile se je podaří získat. I stanovisko Pirátské strany doplníme, jakmile se vyjádří PR-manažer Pirátů Jiří Svoboda.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů