Výhružka městského zpravodaje Velkomeziříčska: víme o vás!

Webová anketa městského zpravodaje Velkého Meziříčí má své dozvuky v podobě sporu o platnost hlasů. Konečné výsledky publikované v tištěném vydání městského zpravodaje jsou odlišné od konečného stavu webového počitadla hlasů. Jinými slovy webové stránky hlas započetly jako pravý, později byl kýmsi vyřazen.

velkomeziříčsko

Výstraha Velkomeziříčska: víme o vás!

Když na problém s výsledky ankety upozornily nezávislé NovinyVM.cz dostalo se jim i přímé výhružky z redakce Velkomeziříčska:

„Zároveň upozorňujeme redakci NovinyVM, že u těchto hlasů „proti pravidlům“ jsou zaznamenány nejen datum a čas, ale zejména i IP adresa počítače, ze kterého k takto opakovanému hlasování došlo. Tato informace by měla být výstrahou pro všechny, kdo opakovaně hlasují nikoliv proto, aby pomohli svému favoritovi, ale proto, aby ankety cíleně poškodili,“ píše vedoucí redaktorka Martina Strnadová.

Vyjádření vedoucí redaktorky nebylo možné získat.

Chybí prohlášení redakční rady: sešla se?

Na rozporuplné výsledky ankety Velkomeziříčska zatím nijak nereagovala ani redakční rada vlastním prohlášením k situaci. Není ani jasné, jak často se schází redakční rada Velkomeziříčska a jaké jsou výstupy z jejího jednání.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů