Výzva pro Běhounka: Veďte znovu ČSSD Vysočina do voleb!

Příprava na podzimní parlamentní volby pokračuje i v sociální demokracii. ČSSD vyzvala svého „osvědčeného“ lídra Jiřího Běhounka, aby se ucházel o pozici lídra ČSSD na Vysočině.

“ Že krajské předsednictvo ČSSD požádalo Jiřího Běhounka, aby zvážil svoji kandidaturu na lídra kandidátní listiny do poslaneckých voleb, znamená i to, že si velice vážíme výsledků práce v kraji a ve sněmovně. O konečné podobě však rozhodne členská základna na Vysočině,“ uvedl předseda ČSSD Vysočina Petr Krčál.

Jiří Běhounek je dlouholetým stabilním lídrem sociální demokracie na Vysočině. Z pozice nestraníka vedl ČSSD Vysošina i v minulých volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2017, Získal 2 548 preferenčních hlasů a obhájil tak mandát poslance.

“ Jiří Běhounek v mnoha volbách obstál. Je proto logické, že muže obstát i v těch letošních. ,“ řekl místopředseda ČSSD Michal Šmarda.

ČSSD Vysočina uspořádá klasické stranické primárky ve kterých se může o post lídra ucházet prakticky kdokoliv z členské základny. Neočekává se ale velký zájem o stranickou pozici lídra. I to je důvodem pro výzvu nestraníkovi Jiřímu Běhounkovi, aby se ucházel o post lídra pro parlamentní volby.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů