Žďárská Poliklinika nakupovala rozum za dva tisíce na hodinu

Výběr nájemce rehabilitace na Poliklinice Žďár nad Sázavou provázel rozsáhlý nákup rozumu v podobě poradenských služeb brněnské firmy 4e consulting.

Za dva tisíce korun na hodinu nakoupila poliklinika metodu hodnocení nabídek metodou hodnocení BVA/m4E.

Tiskový mluvčí žďárské radnice Matěj Papáček přislíbil zjištění bližších informací o nákupu rozumu pro hodnocení nabídek metodou hodnocení
BVA/m4E. Město Žďár nad Sázavou zatím nezveřejnilo celkovou částku vydanou za nákup rozumu při výběrovém řízení.

Poliklinika se rozhodla k propachtování rehabilitace, tzn. že rehabilitaci přenechá jinému subjektu k samostatnému provozování a řízení na vlastní náklad a nebezpečí a k pobírání užitků.

Poliklinika má zájem na tom, aby rehabilitaci provozoval tým profesionálů, kteří budou poskytovat služby na nejvyšší úrovni, zajistí spokojenost klientů a přispějí ke zvýšení kvality života ve městě Žďár nad Sázavou.

Rehabilitace se zabývá ambulantní fyzioterapií – léčbou akutních i chronických potíží pohybového aparátu, poúrazových a pooperačních stavů a prevencí těchto obtíží. Nabízené služby rehabilitace spočívají zejména v individuálních terapiích pomocí tělesné výchovy, elektroléčby, vodoléčby a dalších procedur. Rehabilitace slouží pacientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům. Záměrem je tedy vybrat dodavatele, který nabídne nejlepší podmínky pachtu rehabilitace.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů