Značka Běhounek: S hejtmanem kandiduje za ČSSD i jeho syn

Na kandidátní listině ČSSD pro krajské volby je jméno Běhounek hned dvakrát. A nejde o shodu jmen, ale o otce a syna. Oba jsou lékaři v pelhřimovské nemocnici. A oba jsou nestraníci.

Jiří Běhounek mladší bude svého otce také Jiřího podporovat z třiadvacátého místa kandidátní listiny. V místních volbách Jiří Běhounek ml. překvapil ziskem zastupitelského mandátu v barvách Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst. Do městského zastupitelstva Pelhřimova skočil Běhounek ml. ze šestého místa kandidátky.

„Naším cílem je navázat na úspěšnou krajskou politiku posledních 12 let. Můžeme se opřít o schopnosti a pracovitost současného hejtmana Jiřího Běhounka. K tomu máme jasný plán, jak v příštích čtyřech letech zlepšit život lidí na Vysočině,“ uvedl předseda vysočinské ČSSD Petr Krčál.


V průběhu krajslé konference byla představena také volební strategie. „Rozjezd kampaně jsme započali na sociálních sítích. Platí přitom, že přes prázdniny nechceme lidi nudit politikou. Chceme, aby si užili
prázdniny a od září se do toho opřeme. Počítáme například s vydáním volebních novin, v jejichž obsahu představíme naši práci za poslední čtyři roky na Vysočině. Celá kampaň bude naprosto transparentní a v moderním duchu,“ poznamenal volební manažer a člen krajského předsednictva
Aleš Urban.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů