Zpoždění městského zpravodaje primátorky roste

Městský zpravodaj krajského města má nový název i formu. Místo názvu „Ježkovy oči“ by si zasloužil název „Primátorky oči“. Redakční rada je dvoučlenná a tvoří ji dámský tandem: primátorka Karolína Koubová a redaktorka Aneta Hrdličková (více zde). Do nového zpravodaje se dostaly výroky jen radních města (více zde). Na fotografiích jsou ze sedmatřiceti zastupitelů jen představitelé Fóra Jihlava vedeného primátorkou Karolínou Koubovou (více zde).

Nový městský zpravodaj má novou úroveň nastavenou primátorkou Karolínou Koubovou jako předsedkyní redakční rady. Nadšené reakce na novou úroveň městského zpravodaje se dají logicky očekávat od zastupitelů uskupení Forum Jihlava.

Současně si občané platí i distribuci městského zpravodaje. Magistrát města Jihlavy zatím nedokázal zajistit dodávku městského zpravodaje do schránek občanů města.

Úroveň městského zpravodaje si zasluhuje pozornost členů městského zastupitelstva. Třeba už na mimořádném zastupitelstvu, které se chystá opozice svolat v nejbližší době (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů