Hokejová krize Pelhřimova: Návštěvní řád likviduje zájem o místní hokej

fbPolitici slibují podporu druholigovému týmu hokejistů Pelhřimova, úřední byrokrati za jejich zády úspěšně komplikují zážitky diváků při povzbuzování místních hokejistů. Podle nového návštěvního řádu jsou zakázány od září hlučné nástroje, například vuvuzely. Které nástroje jsou povoleny už návštěvní řád zimního stadionu neříká. Úředník tak bude mocit v roli správce stadionu zakázat prakticky cokoliv.

Politickou odpovědnost za likvidační zásahy do sportovního prostředí zatím žádný politik nepřiznal. Odpovědnost tak nese celá koalice ve vedení města Pelhřimov: ČSSD, ODS, KDU-ČSL a ANO. Bez tiché politické podpory od vedení města by se žádný úředník neodvážil konat proti vůli vedení města. Hrozilo by mu okamžité odvolání z funkce. Ke změně nesmyslných zákazů v provozním řádu nepotřebují politici jednat s hokejovým oddílem, stačí selský rozum. Viditelně chybí selský rozum úředníkům, kteří návštěvní řád schválili.

Úředník vytvořil a zřejmě i zároveň schválil. Na návštěvním řádu chybí podpis kohokoliv z politického vedení města.

Jednat o situaci by měli především koaliční politici se svými úředníky z Technických služeb. Role hostů na tomto jednání přísluší zástupcům stálých diváků na hokejových utkáních. Nesmyslná nařízení se týkají chování diváků v hledišti. Hokejový oddíl se za své příznivce postavil, pokud se postoj města nezmění, bude se pelhřimovský hokej hrát mimo Pelhřimov. Navzdory prohlášením a ujištěním politiků o podpoře místního klubu.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna