Předsedkyně ČSSD Jihlava Nováková-Hotařová drží bobříka mlčení

fbJihlavská ČSSD před vánočními svátky vyzkoušela novou komunikační strategii prostřednictvím krátkého a úderných prohlášení. Předsedkyně městské organizace Jana Nováková-Hotařová nechce blíže komentovat jednotlivé body receptu sociální demokracie na pořádání vánočních trhů (více zde).

Sociální demokraté slíbili například stánky zdarma, venkovní kluziště na náměstí nebo jasné vymezení odpovědnosti úředníků.

Především poslední bod z receptu radní Novákové-Hotařové o jasném vymezení odpovědnosti úředníků naznačuje vážné nedostatky v řízení práce úředníků ze strany Rady města Jihlavy.

„My jsme spolu nemluvili, ne že, se dočtu, že jsem Vám něco řekla,“ ukončila půlhodinový rozhovor Občasníku předsedkyně jihlavské ČSSD Jana Nováková-Hotařová.  Rozhovor během bruslení na Horáckém zimním stadionu zdálky sledoval krajský místopředseda ČSSD Vysočina Aleš Urban i  spoluautor receptu Ivo Přibyl.

Trojice sociálních demokratů Nováková-Hotařová, Přibyl, Urban může potvrdit zájem Občasníku o svolání tiskové konference ČSSD Jihlava k receptu sociálních demokratů na pořádání vánočních trhů.

Recept na vánoční trhy od městské předsedkyně Novákové-Hotařové a Ivo Přibyla budou muset pečlivě vysvětlit primátor Rudolf Chloupek a předseda zastupitelského klubu ČSSD Vratislav Výborný už na nejbližší tiskové konferenci města.

Městská předsedkyně Nováková-Hotařová si uložila bobříka mlčení k prohlášení, které sama podepsala.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna