SPORT HOKEJ Vysočina: Žádost o protekci je v MFDNES prezentována jako „rovný přístup“

MIROSLAV MAREŠ

Spolek Sport Hokej Vysočina pokračuje v atacích dobrého jména hokejového oddílu HC DUKLA Jihlava. Ve vyjádření pro MFDNES uvedl jeho místopředseda: „Jde nám pouze o rovný přístup k ledu a jeho ceně. Chceme jen shodné podmínky, jaké mají třeba členové sdružení Dukla Jihlava – mládež,“ předestírá podstatu své nespokojenosti Kotrba.

Zdroj:http://jihlava.idnes.cz/spor-o-led-na-zimacku-v-jihlave-resi-v-bruselu-fa0-/jihlava-zpravy.aspx?c=A150228_2143504_jihlava-zpravy_mv

Tlak na protekční přístup k Sport Hokej Vysočina

I když se spolek Sport Hokej Vysočina snaží dosáhnout nátlakovou mediální kampaní stejných podmínek jako spolek DUKLA Jihlava-mládež, je mezi oběma subjekty podstatný rozdíl: ve spolku DUKLA Jihlava-mládež se hokeji věnují registrovaní sportovci od pěti let věku. Účastní se soutěží pořádaných ČSLH jako mládežnický tým HC DUKLA Jihlava. HC DUKLA Jihlava, s.r.o. a DUKLA Jihlava mládež jsou na základě smlouvy o součinnosti jeden hokejový subjekt HC Dukla Jihlava.  Neregistrovaný spolek (klub) Sport Hokej Vysočina se domáhá stejných podmínek jako registrovaný spolek (klub) DUKLA Jihlava-mládež. Domáhá se protekce pro své děti. 

Nátlak přes „nestranná“ média

Nátlakovou akci zahájil místopředseda spolku Tomáš Kotrba už na nedávném ranním tréninku mládeže, na který pozval redaktorku MFDNES a komerční televizní stanici. Místopředseda spolku Sport Hokej Vysočina si vybral média, která naslouchají jeho kritice hokejového prostředí.  Tato média jsou spolkem Sport Hokej Vysočina považována za „nestranná“, zřejmě proto, jaký prostor dostává Tomáš Kotrba v těchto médiích. Jiným než „nestranným“ médiím Tomáš Kotrba vyjádření neposkytuje. 

 Co číst dál?

Slepota Aktualne.cz: copak neviděli fotky dresů juniorky?

Hokejové výchovné pro politické kruhy

Prezidentský hokejový turnaj pro děti míří do Pelhřimova

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna