Svatá trpělivost starosty Komínka (ČSSD): Bude se hledat náhradník neúsporného ředitele Dufka?

Ředitelská židle Milana Dufka v městské společnosti Jupiter club se povážlivě naklání. Navenek je všechno v nejlepším pořádku: proběhla valná hromada, vše bylo schváleno, jak schváleno být mělo. Neoficiálně prosakují informace o stotisícovém požadavku ředitele Dufka na navýšení rozpočtu organizace. V praxi to znamená, původní rozpočet před schválením úsporných opatření v rozpočtu na letošní rok.

Funkci valné hromady vykonává Rada města Velké Meziříčí. A bude se pokračovat v řešení problémů Jupiter clubu (více zde). Radní města mohou dát šanci řediteli Dufkovi obhájit svou pozici v soutěži o ředitelské křeslo. Třeba vyhlášením konkurzu na místo ředitele. Situace k ředitelskému rekonkurzu pomalu dozrává.

Dufek Velké Meziříčí

Radním Velkého Meziříčí klesá trpělivost s ředitelem Dufkem, který nezvládá řešit situaci po snížení rozpočtu Jupiter clubu. Není vidět žádná aktivita, jen požadavek na navýšení rozpočtu jako odpověď na očekávaná úsporná opatření.

Ředitel Dufek místo aktivního řešení situace městské firmy po nařízených úsporných opatřeních vyhlíží místní volby a návrat Radovana Necida na velkomeziříčskou radnici. Necid ve funkci starosty a šéfa místní pobočky ODS vymyslel fintu na zaměstnání pro svého stranického zástupce Petrose Martakidise v městské organizaci, štědře dotované z rozpočtu místní radnice.

Necidův penězovod pro Martakidise radní města zavřeli už po podzimní obměně Rady města. Úsporný rozpočet očekával reakci ředitele Dufka, která ovšem nepřišla.

Ředitel Dufek dostane od radních města poslední šanci. Svatá trpělivost už asi dochází i starostovi města Josefu Komínkovi. Hledání nového ředitele může dostat zelenou už na konci června.

Pozn. red: Tento text je polemikou Občasníku o možnostech řešení situace, nemusí přesně vyjadřovat politické názory a stanoviska vedení města Velké Meziříčí.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna