Žádné úspory! Ředitel Dufek požádal radní Velkého Meziříčí o peníze navíc

Město Velké Meziříčí schvalovalo účetní uzávěrku hned dvou dceřinných společností města. Ředitel Jupiter clubu Milan Dufek si řekl na jednání valné hromady o sto tisíc korun navíc. Jako kdyby zastupitelé města neschválili snížený rozpočet!

Dufek Velké Meziříčí

„Jako radní jsem se v poslední době zúčastnil valné hromady Technických služeb a Jupiter klubu.  Musím ocenit preciznost ředitele Technických služeb, který má o jim spravované organizaci a např. o problematice odpadového hospodářství obrovský přehled. Pokud jde o valnou hromadu Jupiter klubu, zde bych vyzdvihl znalostní kapitál místostarostky Ing. Jurdové.  Věřím, že závěry z valné hromady se podaří naplnit,“ uvedl radní František Komínek.

Technické služby města Velké Meziříčí fungují ke značné spokojenosti napříč politickým spektrem Velkého Meziříčí. Ovšem Jupiter club je plný pytel problémů. A to doslova. Bývalý starosta Radovan Necid stvořil v Jupiter clubu úsek medializace a komunikace do kterého dosadil svého stranického zástupce Petrose Martakidise. Martakidis má na starosti propagaci a propagandu uskupení To pravé Meziříčí. Uskupení To pravé Meziříčí pod vedením ex-starosty Necida také před nedávnem nabídlo svým příznivcům rozeznávání fake-news (podvržených zpráv). Petros Martakidis ve službách ODS se pokusil podvrženou zprávou zaútočit na hejtmana Běhounka v předvolebním boji. Později se ODS za Martakidisovo jednání veřejně omluvila.

V Jupiter clubu funguje Martakidis jako externí grafik, současně spravuje profil městského zpravodaje i profil města na sociální síti.

Letošní valná hromada Jupiter clubu už není dirigována uskupením To pravé Meziříčí pod vedením bývalého starosty Radovana Necida. Nové vedení radnice se snaží důkladně zmapovat veškeré aktivity kolem Jupiter clubu. Podle informací Občasníku restaurace v prostorách Jupiter clubu dluží za nájem přes půl milionu korun. Restauraci provozuje jeden z podporovatelů Radovana Necida v minulých volbách.

„Valná hromada byla svolána v řádném termínu daném článkem 7 bodem 7.1 zakladatelské listiny JUPITER clubu, s. r.o. kvůli schválení účetní závěrky za rok 2017.Po projednání byla tato účetní závěrka schválena. Také jsme byli seznámeni se zprávou o činnosti společnosti Jupiter club, s.r.o. za toto období,“ uvedla místostarostka Jiřina Jurdová.

O žádosti ředitele Jupiter clubu vrátit rozpočet na původní výši před realizací úsporných opatření má vedení města znovu jednat na Radě města.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna